Home Güzellik 2016/17 Son Bahar Kış Modası

2016/17 Son Bahar Kış Modası

0
2807

Geçtiğimiz yazın modası düşük omuzlar orta yolu buluyor ve bu yılın modası şişme montlar konfor alanını ikiye katlıyor. Bu sezon hangi rengi işaret ediyor? Şimdiden tanışın, gözlerinizi alıştırın.

Şişme montlar artık daha önceki sezonlara göre daha bol ve bir o kadar da yumuşak. Bu kışın rengi “Lila”! Sezonun en gözde materyali kadife ise en çarpıcı renklerle karşımızda olacak.
Sezon koleksiyonlarında rugan, lateks ve vinyıl kumaşlar en parlak görünümleriyle birçok modacının koleksiyonlarında yer edindi bile.lila

Gece hayatında da parlaklığa devam! Vücut hatlarını belli etmeyen uzun ve parlak elbiseler bu sezonun gözdesi olacak gibi duruyor. Sim, pul, payet gideceğiniz partilerin en aranan üç şeyi olacak. Tek omuzlu elbiseler de 80’ler modasını bize geri getiriyor. payetli elbise

Bu kış trençkotlar canlı renkleri, genişleyen kalıpları ve çeşitlenen kumaşlarıyla herkesin üzerinde görmeye alışacağımız giysiler arasında olacak! İçe giyilen gömlekler bu yıl da devam ediyor hem de yazın modası olan açık omuzlu giysilerin altında daha da güzel bir görünüm elde edeceğimize benziyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here