2017 Sonbahar sezonuna adım attık ve gördük ki BU SEZON BİR BAŞKA! Rengarenk kadifeler, sokaklara taşan ofis ciddiyeti, en sevdiğimiz kırmızı modası bu sezon gardroplarımızı yenileyecek.

Deri ve denim ürünlerde endişeye mahal yok. Her sonbahar aklımıza gelen deri ceketler, deri pantolonlar, taytlar, etekler bu sezon da yerini başkalarına kaptırmıyor. Diğer taraftan denim kullanımında da artış görülüyor.

Yükselişte olduğunu sezdiğimiz kadife nihayet altın vuruşunu yapıyor. Bu sezon beklediğimiz rengarenk ve ışıl ışıl kadife modasına doyacağız gibi.

Dantel işlemeler, yeri geliyor bizi usandırıyor, yeri geliyor kalbimizi çalıyor ancak bu sonbahar da dantel işlemeleri detaylarda göreceğiz.

Vintage kumaşlar ve çizgiler, oversize modeller elbette raflarda yer almaya devam ediyor fakat bu sezonun modası biraz daha başka. Bu sezon oversize modellere nazaran daha beli ortaya çıkaran kesimler ya da kemer detayları göreceğiz.

Vintage kumaşlardan ve çizgilerden vazgeçemiyor olsak da, önümüzdeki sonbahar/kış döneminde bu detayları daha çok ofis ciddiyeti taşıyan kıyafetler üzerinde göreceğiz. Evet, ofis modası sokağa taşacak.

Yapay kürk modelleri ve peluşlar sıcacık renklerle içimizi ısıtacak.

Ve tabii KIRMIZI! Sonbahara adım atmamızla birlikte sağda solda gözümüze çarpan kırmızılar var. Kırmızının çarpıcı tonları bu sezona damgasını vuracak.

Işıltılı ve parlak botları, kombinleri tamalarken göreceğiz.

Son olarak geçtiğimiz ilkbahar ve yaz modasında bulunan canlı renklerde çiçek desenli elbiselerin sonbahar/kış sezonuna uyarlandığını görüyoruz.

Önceki İçerikHamilelikte Egzersiz Yapmanın 15 faydası ve 21 Kolay Egzersiz Hareketi!
Sonraki İçerikBahar Alerjisi mi, Grip ya da Soğuk Algınlığı mı?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz