Güzellik sektörünün her geçen gün kendini daha ileri taşımasıyla birlikte kişisel bakım marketlerine olan ilgi de artış gösteriyor. Özel günlerde indirim yapan kişisel bakım marketlerinin indirim dönemlerinde raflarındaki tüm ürünleri bitirdiği de biliniyor. Çünkü yapılan indirimler yüzde 50’lere varıyor. Bugün bu yazımızda ülkemizdeki en popüler kişisel bakım marketi 2023 Gratis’in efsane indirim dönemlerini sizlerle paylaşacağız. Keyifli okumalar.

Gratis Yılbaşı İndirimi

Tüm dünyayı aynı anda heyecana bürüyen olaylardan biri de şüphesiz ki içinde bulunulan yılın sona ermesidir. Çünkü girilecek yeni yıl insanlar için yeni umutları ve yeni hayalleri temsil eder. Hemen hemen herkes için anlam ifade eden bugünde, insanlar sevdikleri kişilere hediye alırlar. Bu farkındalıktan yola çıkarak Büyük Yılbaşı indirimini hayata geçiren Gratis, tüm ürünlerinde aralık ayının son haftasında yüzde 50’ye varan indirimler yapar. Ayrıca her yıl Gratis’in ürünlerini sattığı markalar yeni yıl için birbirinden şık ve işlevsel yeni makyaj malzemeleri piyasaya sürmektedir. Gratis yaptığı indirimi bu sınırlı üretim yeni makyaj malzemelerine de uygular. Böylelikle sevdikleri kişilere özel bir hediyeyi daha düşük maliyetle almak isteyenlerin çaldığı ilk kapılardan biri de Gratis olur.

Gratis Sevgililer Günü İndirimi

Kişisel bakıma verilen değer her geçen gün artıyor ve bu da kişisel bakım ürünlerinin oldukça anlamlı hediyeler olmasını beraberinde getiriyor. Bu durumun bilinciyle indirimlerini kurgulayan Gratis, Sevgililer Günü’nde de ürün gamındaki farklı markalara yüzde 50’ye varan indirimler yapıyor. Böylelikle sevgilisine kişisel bakım ürünü almak isteyen herkes ya da indirim vasıtasıyla kendi eksiklerini tamamlamak isteyen herkes Gratis’in yolunu tutuyor.

Gratis Kadınlar Günü İndirimi

Gratis’in efsane indirimlerinden bir diğeri de her yıl Mart ayının ilk haftasında yaptığı Kadınlar Günü indirimidir. Bilindiği üzere 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’dür. Kadınlar tarafından dünyanın dört bir yanında yürüyüşlerin yapıldığı bugünde, Gratis de yaptığı indirimle kadınların kişisel bakım ihtiyaçlarına daha düşük maliyetlerle ulaşmalarına vesile olmuştur. Hemen hemen ürün gamındaki tüm ürünlere yüzde 50’ye varan indirimler yapan Gratis, aynı zamanda sosyal medya hesaplarında yaptığı Kadınlar Günü paylaşımlarıyla da kadınları her fırsatta desteklediğini kanıtlar.

Gratis 23 Nisan İndirimi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı da Gratis’in büyük indirim yaptığı günlerden bir diğeridir. Şöyle ki bu önemli gün havanın güzelliğiyle de birleşince ülkemizin dört bir yanında büyük coşku yaratmaktadır. Bu coşkunun daha da çok artması için indirim yapan Gratis’in 23 Nisan’dan önceki hafta itibariyle indirime girdiğini gözlemlemeniz mümkündür. Aile bireyleri Gratis’in 23 Nisan indiriminde kendilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik alışveriş yaparken indirime giren çocuk ürünleriyle çocuklarını da sevindirebilirler. Çünkü Gratis’in çocuklara yönelik ürünlerinde de çeşitlilik oldukça fazladır.

Gratis Anneler Günü İndirimi

Bizi dünyaya getiren biricik annelerimize hediye almak oldukça zorlu bir süreçtir. Çünkü en değer verdiğimiz insana hediye almak her zaman daha çok emek ister. Onu mutlu görmek bizim için daha önemlidir. Annelere hediye almanın zorluğunun bilincinde olan Gratis, her yıl mayıs ayında da büyük bir indirim tertip eder. Bu indirimle birlikte ürünlerin neredeyse tamamına yüzde 50’ye varan indirimler uygulanır. Özellikle annesine onun sevebileceği bir koku olarak onun yüzündeki mutluluğu gözlemlemek isteyenler annelerine Gratis’in ürün gamındaki parfümlerden alarak annelerinin sevincine şahit olabilirler.

Gratis 19 Mayıs İndirimi

Gençliğe armağan edilen gün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı da Gratis’in günün odak kitlesini mutlu etmek için indirim yaptığı özel günlerden bir diğeridir. Çünkü gençlerin kişisel bakıma ve güzelliğe önem verme noktasında çok hevesli olduklarını gözlemlemek mümkündür. Bu noktadan hareketle indirimini kurgulayan Gratis, ürün gamındaki farklı markalardan çoğu ürüne büyük indirimler yaparak gençlerin onlara özel bu günde kendilerini mutlu hissetmeleri için elinden geleni yapar. Eğer mayıs ayındayken Anneler Günü indirimini kaçırırsanız üzülmek yerine 19 Mayıs indirimini beklemeyi tercih edebilirsiniz.

Gratis Şeker Bayramı ve Kurban Bayramı İndirimi

Toplumumuzdaki insanların beraberce mutlu oldukları sayılı günlerden bir diğeri de bayramlardır. İnsanlar  bayramlarda ailelerindeki büyüklerle görüşerek eski anıları yad edebilir ya da kendisi için uygun bir tatil seçerek dinlenebilir. İnsanların mutlu oldukları bugünlerde onların mutluluklarına eşlik etmek isteyen Gratis, yaptığı indirimlerle bayramları daha da keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir. Çünkü sahip olmak istedikleri ürünlere düşük maliyetlerle sahip olan kişilerin keyifleri artmaktadır. Bayramlar vesilesiyle ürün gamındaki tüm elementlere büyük indirimler yapan Gratis, yaptığı indirimler aracılığıyla Türkiye’de en çok tercih edilen kişisel bakım marketi olmanın keyfini sürmektedir.

Ek İndirimler

Haftanın Son Güzelliği

Gratis neredeyse hemen hemen her hafta sonu belirlediği ürünleri indirime sokmaktadır. Yapılan bu indirimler “Haftanın Son Güzelliği” ismiyle sistematikleşmiştir. Mevsime uygun ürünleri hafta sonunda indirime sokan Gratis, böylelikle tüketiciye verdiği değeri bir kez daha kanıtlamıştır. Siz de Gratis’in hafta sonu indirimlerini takip ederseniz yaz aylarında güneş kremlerinin ve bronzer gibi yaza yönelik ürünlerin, kışın da nemlendirici gibi cildi soğuktan koruyacak ürünlerin indirimde olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca baharı karşılamak üzere olduğumuz bugünlerde Gratis’in sıradaki indiriminden aldığınız ürünlerle güzel bir bahar makyajı yapmak için “Makyajda Bahar Esintisi” yazımızı da okumanızı öneririz.

Önceki İçerikGüzel Yaşlanmanın Püf Noktaları Nelerdir?
Sonraki İçerikOtel Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.