Havalar sıcakladı. Artık makyaj malzemeleri yüzümüzde kışınki kadar kusursuz durmuyor. Çünkü sıcak havanın etkisiyle oluşan ter yüzünden kullandığımız makyaj malzemeleri akıyor; bulaşıyor ve kötü görünüyor. Fakat bu bizleri durduracak değil ya… Kimse makyaj yapma özgürlüğümüzü özellikle de tek tek ayrılmış uzun kirpiklere sahip olma lüksümüzü elimizden alamaz! Sonuçta waterproof maskara denen bir buluş var. Bugün önereceğimiz birbirinden başarılı suya dayanıklı maskarayla siz de güneşin yakıcı sıcaklığına rağmen sahip olduğunuz kirpiklerle büyüleyebilir; plaj partilerinde, kumsallarda ve keyif dolu tatillerde bakışlarınızla görenleri hayran bırakabilirsiniz.

Hazırsanız tavsiyelerimize başlıyoruz.

 Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara

Max Factor, kaliteli ürünleriyle halihazırda zaten herkesin en sevdiği drugstore markalardan biri olmuş durumda… Maskaralarının da özellikle kişisel bakım marketlerinin indirim dönemlerinde ilk tükenen ürünlerden olduğu biliniyor. Hele bir maskarası var ki; bu maskara duşa girip gözlerinizi ovalasanız dahi kirpiklerinizi terk etmiyor. Şu an Max Factor False Lash Effect Waterproof Maskara’dan bahsediyoruz. Plastik fırçasıyla kolay sürüm vaat eden Max Factor Maskara; aynı zamanda kirpikleri uzatıyor. Bakışların açılmasını sağlayan bu maskarayı birkaç kat sürerek dramatik gözlere sahip olabilir; kirpiklerinizle gittiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

L’oreal Manga Mega Volume Black Waterproof Maskara

Tanıtımı için hazırlanan reklamlarda dünyaca ünlü Victoria’s Secret meleği Barbara Palvin’in yer aldığı L’oreal Manga Mega Voluma Black Waterproof Maskara sayesinde siz de çarpıcı bakışlarınızla aynı ortamda bulunduğunuz kişilerin akıllarını başlarından alabilirsiniz.  Kıl fırçasıyla bolca ürünü kirpiklerinize boca etmenize yardımcı olan ve bu sayede de bakışlarınızın daha yoğun bir görünüme kavuşmasını sağlayan L’oreal’in bu ürünü ile beach partilerdeki görünümünüzle büyülemeye hazır olun!

Essence I Love Extreme Volume Maskara Waterproof

Maskara kullanmayı seven biriyseniz bugüne dek Essence’in pembe renkli tombik kaplı ve fırçalı maskarasını denememiş olmanız imkansız… Çünkü bu maskara o kadar çok övüldü ki; hemen hemen her kadın merakına yenilerek bu uygun fiyatlı ve kaliteli maskaradan bir adet edindi. İşte şu an içeriğimizde yer verdiğimiz Essence I Love Extreme Volume Maskara Waterproof da o pembe maskara ile aynı seriden… Farklı olan yanı ise bugün bahsettiğimiz maskaranın suda çıkmaması…  Siz de saks mavisi kabıyla beğeninizi kazanacak bu üründen bir tane alabilir ve denizde dahi çıkmayan maskaranızın verdiği özgüvenle plajlarda keyifle takılabilirsiniz.

Flormar Precious Curl Maskara Waterproof

En kıvrık kirpiklere bile kıvrıklık katmasıyla farklı özellikteki kirpiklere sahip kadınların aynı anda beğenisini kazanan Flormar Precious Curl Maskara, içeriğindeki tatlı badem yağı sayesinde maskaranın kirpikleri yıpratma ve dökme olasılıklarını önlüyor. Nemlendirici özellikteki bu ürünün kirpiklerinizde sağladığı etki sayesinde siz de dökülmeyen kirpiklerinizle daha mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm bu rimellere ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz size Gratis’in waterproof rimeller sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Bu yoğun yapılı rimelleri nasıl çıkaracağınızı merak ediyorsanız da “Doğru Makyaj Temizleme İçin 8 Hayati Öneri” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Önceki makaleÜç Türkü Üç Şehir
Sonraki makaleGlass Ceiling: Cam Tavan