Güzellik

Şehrin İçinde Peri Masalı

Tül etekler kızlar için çocukluğundan itibaren en sevilen parçadır. Üstelik tül uygun fiyatlı ve dikimi kolay bir kumaş olduğu için gireceğiniz bir ortamda sizi hem şık gösterecek hem de bütçenize uygun olacaktır. Kabarık, fiyonklu, üzeri taş detaylı veya kısa kat kat formlarıyla prenses gibi bir etki veren tül eteği şehrin içinde özellikle de kış sezonunda nasıl kullanabileceğinizi yazdık.

KAZAKLA;

Dökümlü bol bir kazak, siyah balıkçı yaka veya daha dar kısa bir kazakla tül eteği ister stilettolarla isterseniz botlarınız veya uzun çizmelerinizle kombinleyebilirsiniz. Stilinize göre üzerini değişik pinler veya işlemelerle süsleyerek kendi tasarımınızı yaratın!

DERİ CEKETLE;

Galiba içlerinde en sevdiğimiz bu kombin! Hem asi bir havası var hem de uçuş uçuş bir görünüm….Deri veya deri görünümlü bir motorcu ceketle tam bir şehirli prenses havası taşıyacaksınız.

JEAN GÖMLEKLE;

Bu görünümün biraz daha spor bir hava yarattığını düşünüyoruz ve çok seviyoruz. İster stilettolarla ister spor ayakkabılarınızla kombinleyin iki türlü de oldukça havalı görüneceksiniz.

 

Bir Yorum Bırak