Yeni Sezonun Olmazsa Olmaz Trendleri

Baharın da gelmesiyle havalar iyice güzelleşti. Yeni sezon trendleri de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu sezonun trendleri, moda ve popüler kıyafetleri yazımızda.

Basic Kıyafetler

Bacis kıyafetler sadece bahar/yaz sezonu için değil, her zaman olmazsa olmazlardandır. Bu sezon özellikle canlı renklerdeki V yaka tshirtler ve basic pantolonlar oldukça popüler.

Volan Paça Pantolon

Volan paça pantolonlar bu sezon oldukça popüler. Havalar ısındıkça yüksek belli ve volan paçalı pantolonlar dolaplarda yerleri almaya başlayacak. Volan parçalar kullanıldığı kombinlere dinamiklik katıyor. Ayrıca elegan bir duruş sağlıyor.

Salaş Elbiseler

Bahar ve yaz aylarında, özellikle sahil kesimlerinde tek parça elbiseler vazgeçilmezdir. Bu sezon çiçek desenli ve salaş elbiseler tercih edilebilir.

Renkli Babetler

Babetler kullanım kolaylığı açısından harikadır. Özellikle yeni sezonda onsuz olmaz. Bu sezon da açık renkli ve desenli babetler oldukça popüler.

Floral Desenli Kıyafetler

Floral desenler içeriğindeki çiçekler sayesinde bizlere adeta baharı yaşatır. Özellikle floral desene sahip dikişli kıyafetler bu sezon da isminden bahsettirecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here