Çeşitli nedenlerden ayrıldığımız sevgilimizden sonra yeniden hayatımıza  yeni bir insan giriyor.Hayatımıza girmesine izin veriyoruz çünkü onu beğeniyoruz, eğleniyoruz, seviyoruz belki de aşık oluyoruz.

Sosyal olarak ya da duygu olarak hayatımıza dahil ettiğimiz parterimize o davetiyeyi cinsel hayatımızda aynı oranda verebiliyor muyuz?

Cinsel deneyimler paylaşmak üzereyken bile içimize bir şüphe düşürüp; acaba cinsellik benim istediğim gibi olmalı, daha öncelerin ötesine geçmeli diye düşünüyor muyuz?  Maalesef çok fazla yapıyoruz.

Cinsel yaşam, kuşkusuz  her çiftin en özel, en zevkli, en ulaşılmaz deneyimleri yaşadığı bir alan. Bu yüzden daha fazla kıyaslanan, çabuk vazgeçilen bir alan haline de gelebiliyor.

Eski parterinizle en güzel anı düşünüp, yeni  parterinizle öyle olmadığını düşünebilirsiniz. Gerçekten de bir şeyler eksik kalmış olabilir. Ama onunla ilk deneyiminiz.  Onunla yaşabileceklerinize bakın

İçtiği çaya kaç şeker attığını aylardır bildiğiniz sevgilinizle ilk defa birliktesiniz 🙂

Deneyin, emek harcayın. konuşun, tekrar deneyin.

Yeni partnerinizle vücutlarınızı, zevklerinizi tanıyın. Bu alanda yenisin, tanıyın 🙂

Sevgiliniz olması için neler yaptınız onları düşünün. Eski deneyimlerinizin bu alana yansımasına izin vermeyin.

Önceki makaleSaç Dökülmlerine Karşı Sarımsak ve Zeytinyağı Maskesi !
Sonraki makaleNe kadar doğru yürüyorsunuz?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here