En Çok Aldatan 4 Burç

Burçların çapkınlıkları tartışılan bir konudur. Peki çapkın olan burçlar aldatır mı? En çok hangi burçlar aldatır?

Gelin bu soruları birlikte cevaplandıralım.

1. Yay

Yapılan araştırmaya göre Yay burcu en çok aldatan burçlar arasındadır. Onun aldatmasının sebebi hayatta hep heyecan arıyor oluşudur. Onu heyecanlandıran birisi hemen dikkatini çekebilir. Şıpsevdidir. Farklı ve değişik kişiler tanıyıp, bambaşka duygular yaşamak ister.

2. Akrep

Akrep, ilişkilerinde hep tutkuludur. Bağlandığı kişiyi asla bırakmaz istemez. Ancak, onu memnun etmeyen bir durum varsa, hırsını farklı kişilerde giderebilir. Yaptığı her şeyde mantıkla hareket eder. Onun için aldatmak stratejik bir adımdır. Ayrıca, aldatırken bile tutkulu ve ihtiraslıdır.

3. Koç

Koç burcu memnun edilmek ister. Onun hoşuna gitmeyen bir durum asla çevresinde olmamalıdır. Yeni kuracağı ilişkilerde kararsız olabilir, bu durum onun kafasını karıştırarak soluğu farklı kişilerde almasına neden olabilir. Onun kalbini kazandıktan sonra, Koç burcunun aldatması çok zordur. Ama unutmayın, Koç burcunun kalbini kazanmak hiç de kolay değildir. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

4. Aslan Burcu

Aslan burcu, yönetici gezegeninin Güneş olması sebebiyle, ilişkilerinde hep ateşlidir. Kafasındaki mükemmel kişiyi, hep arayış içindedir. Kafası karışabilir, özellikle ilgiyi dışarıda farklı kişilerden bulursa, aldatması muhtemeldir. Yeni ilişkilere hep açıktır. Aldatılmaya tahammül edemez ama aldatırken de ilişkide olduğu kişiyi düşünmez. Ancak her şey için çok geç olduğu zaman pişman olur.

Önceki makaleEn Sağlıklı Ekmek Çeşidi Nedir?
Sonraki makaleTatlandırıcılar Sağlıklı Mı?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here