Home İlişki & Cinsellik Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster?

Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster?

0
46854

Seks sırasında kendinize güveniniz tam olmalı. Fazla kilolarınızdan şikayet etmeniz ya da kendinizi beğenmeyip gizlemeniz onları etkileyecek ve kötü bir seks geçirmenize sebep olacaktır.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucu

Sekste tabularınız olmasın, ona ayak uydurun. Ve kendinizi ona bırakın.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuHer zaman aynı pozisyondan olmaktan siz de sıkılırsınız. O zaman ona  farklı pozisyonları siz denetin.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuÖrneğin maç izlerken elinden kumandayı alın ve kucağına oturun. Buna bayılacaklardır.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuOnu yüceltin. Tahrik edici cümleler kurmaktan kaçınmayın. Emin olun bu durumda o da sizi iltifat yağmuruna tutacak ve hem duygularınız, hem de bedeniniz tatmin olacak.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuDuyduğunuz her zevk anında ses çıkarın. Bu onları baştan çıkaracak ve daha çok zevk almalarını sağlayacak.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuErkeklere seksi mükemmel bir şekilde yaşatmalısınız. Mesela onun ilk boşalmasını oral yoldan yapabilirsiniz.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuOnu mutlu etmek ve elinizde tutmak için orgazm taklidi yapmayın, çünkü, buna inanmazlar ve kandırıldıklarını düşünüp seksten soğurlar. Bu yüzden orgazm taklidi yapmak yerine, orgazm olabilmek için onu yönlendirin.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here