KİTAPSEVERLERİN DİKKATİNE: EN SON ÇIKAN KİTAPLAR BURADA!

Kitap kurtları olarak iş güç, yorgunluk, demeden yıl boyunca elimizden geldiği kadar okumaya, okutmaya, önümüze gelene kitap tavsiye etmeye çalıştınız. Yıl içinde çıkan tüm kitapları takip etmeye gayret gösterdiniz biliyoruz. Peki ya gözden kaçırdığınız kitaplar varsa? En son çıkan kitaplar için derlediğimiz kütüphanemize göz atmanızda fayda var.

  • Ece Temelkuran – Olmayan Kuşlar Ansiklopedisi

Yazdığı kitap ve köşe yazılarında psikolojik ve sosyolojik tahliller yaparak ilerleyen gazateci – yazarımız bu kitabında da deyim yerindeyse yine döktürmüş.. Başarılı illüstrasyonların da yer aldığı kitap kuşları tasavvur ederken insani sıfatları yakıştırıyor kuşlara.

 

  • Veysel Gökberk Manga – Dünya Dönmeden Önce

Çiçeği burnunda bir yazarımızdan kendine özgü tarzı ile yazdığı bu eseri  okurken farklı bir deneyim yaşayacaksınız. En yeni kitaplar listesinde ilk sıralarda yer alan kitap kendi kitlesini de oluşrutmaya başladı şimdiden.

 

  • Bear Gyrlls – Çamur Ter Ve Gözyaşı

Yazarımızın kendisi iflah olmaz bir maceraperest… 1998’de Everest’e tırmanıp hayatta kalmış olan en genç Britanyalı olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren yazarımız merak uyandıran daha birçok macerası ile okuyuycularının karşısına çıkıyor.

 

  • Grace Monroe – Şeytanın Kızı

“Geçmişinizi gizlemek için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Peki ya bi başkasının geçmişini gizlemeniz gerekse?” der bir köşeye çekiliriz.  Kitapta Edinburg caddelerinin karanlık yüzünü ve hukukçuların gizli kapaklı hayatlarını keşfedeceksiniz.

 

  • Murat Yetkin – Meraklısı İçin Entrikalar Kitabı

Gazeteci- yazar olan Murat Yetkin, uluslararası arenada entrikaların hedefi ya da aktörü olan Türkiyenin içinde bulunduğu 10 olayın perde arkasını en sürükleyici haliyle anlatıyor.

 

  • Ayhan Hülagü – Uçan Balık

“Uçmak için kanatlara değil, hayallere ihtiyacımız var” diyen Hülagü, aynı zamanda Sahnenin İçindekiler adlı çok okunan kitabın da yazarı. Aynı zamanda oyunculuk da yapan Ayhan Hülagü kıvrak ve mizah serpiştirilmiş üslubu ile okurları kendini keşfetmeye çağırıyor.

 

  • Şükrü Erbaş – Kuş Uçar Kanat Ağlar

Şair ve yazar olan Erbaş, kitaplarını da şiirsel bir anlatım ile yazarak okurlarına büyük bir keyif yaşatıyor. Kendine has üslup ve betimlemeleri ile yazdığı bu kitap da yine en çok okunan kitapların arasına girecek gibi görünüyor.

 

Şair ve yazar olan Erbaş, kitaplarını da şiirsel bir anlatım ile yazarak okurlarına büyük bir keyif yaşatıyor. Kendine has üslup ve betimlemeleri ile yazdığı bu kitap da yine en çok okunan kitapların arasına girecek gibi görünüyor.

Önceki makaleAbiye Modelleri 2018
Sonraki makaleSağlıklı Beslenmek İsterken Bu Yanlışlara Düşmeyin
Marmara Üniversitesi Gazetecilik mezunu Şirvan Önce. Kelimeler benim çocuklarım… Beslediğim yazılı dünyamda döner dururum. Anlatamadıklarımı yazdığım minik dünyama hoş geldin!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here