İnsanlarla tartışmaya girmeden önce onların burçlarının ne olduğunu bilmek sizlere avantaj sağlayacaktır. İşte astrolojiye göre burçların tartışmalardaki halleri.

Koç

Koç burcu insanları tartışmalarda adeta patlamaya hazır bir volkana dönüşürler. Onlarla tartışırken dikkatli olup, suyuna gitmenizde fayda var. Yoksa tartışmayı çok tatsız yerlere çekebilirler.

Boğa

Boğa burcu insanları toprak elementine bağlı oldukları için çok sabırlıdırlar. Onların eğer hassas noktasını bulup, oradan saldırmazsanız çok sakin bir şekilde devam ederler. Ancak damarına basarsanız canavara da dönüşebilirler. Fakat kontrolü kaybetmezler.

İkizler

İkizler’in çift kişilikli olduğu bilinen bir gerçektir. Tartışmalarda da aynen bu şekilde davranırlar. Haksızken, haklı duruma geçip sizi alt edebilirler. Aman dikkat, oyunlara gelmeyin!

Yengeç

Yengeç’le tartışmak kurmar oynamaya benzer. Ne olacağı meçhuldür. Ancak Yengeç’ler gereksiz yere tartışmazlar. Eğer tartışıyorlarsa haklıdırlar ve mutlaka size bunu kabul ettirirler.

Aslan

Aslan’larla tartışmak çok tehlikelidir. Öfkelerine ve hırslarına yenik düşüp, içlerinden bir canavar çıkabilir. Tartışmanın sonunda mutlaka onun haklı olduğunu kabul etmenizi isterler. Bu yüzden mümkünse onlarla tartışmamak en iyisidir.

Başak

Başak burcu erkeği insanları hayatlarında sürekli olarak mantıklarıyla hareket ederler. Sürekli gözlemlerler ve bilgi toplarlar. Onlarla tartışırsanız, muhtemelen haksız çıkacaksınızdır.

Terazi

Terazi burcu insanları tartışmalarda oldukça dengelidirler. Ne parlarlar ne de çok sakin dururlar. Haklıysa bunu belirtirler, haksızsa en sonunda kabul ederler ve tartışmayı sonlandırırlar. Onunla tartışmak adeta bilgi alışverişidir.

Akrep

Akrep burcu insanları genellikle kin tutarlar. Sizin hareketlerinizi sürekli takip edip, edindiği bilgileri ileride size karşı kullanırlar. Onlarla tartışırken çok dikkatli olun, çünkü ağzınızdan çıkacak her kelimeyi size karşı kullanacaktırlar. Onlara karşı gayet sakin ve temkinli olmak yararınıza olacaktır.

Yay

Yay burcuyla tartışmak sabır gerektirir. İnatla haksız olduğunuzu kabul ettirmeye çalışır. Siz kabul etmeden asla vazgeçmez.

Oğlak

Oğlak burcu insanları tartışmalarda çok olgun davranırlar. Onunla tartışırken neyin ne olduğunu bir anda unutursunuz. Haklıysanız kabul eder, haksızsanız sizi olayı tüm yönleriyle açıklar. Sonunda mutlaka onun dediklerine kanmış olursunuz.

Kova

Kova ile tartışıyorsanız, muhtemelen sizi umursamayacaktır. Çünkü her ne olursa olsun o haklıdır. Eğer tartışmak istemiyorsa üstüne gitmeyin, çünkü ne olursa olsun boşuna uğraşmış olacaksınızdır.

Balık

Balık burcu insanları duygularıyla yaşarlar. Hep içine dönüktürler. Onunla tartışırken sizin sorunlarınızdan çok kendi dünyasından bahsedecektir. Dediklerinizin pek önemi yoktur. Önemli olan onun nasıl hissettiğidir.

Önceki İçerikEpilepsi(Sara) Nedir? Tedavisi Nasıldır?
Sonraki İçerikEn Sağlıklı Ekmek Çeşidi Nedir?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz