SEKS VE ROMANTİZM

Partnerinizle zamanı yavaşlatmak isteyebilirsiniz, bazen de hızlandırmak… Aslında çoğu zaman durdurmak 🙂 Pozisyonlar ve atmosferler en büyük anahtarınız. Bu konuda oldukça özgürsünüz! Bugün, sizinle konuşacağımız konu: romantik seks pozisyonları. Evet, romantizmi yaratmak sizin elinizde.

Sağlıklı cinsel yaşamın faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok. Cinsel yaşamınızı alevlendirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Cinsel ilişkiye girme sıklığı, süresi ve doğru bilinen yanlışlar… Bunların içerisinde önemli rol oynayan pozisyonları sizinle daha önce konuşmuştuk. Tercih ettiğiniz pozisyonların aslında karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Karakterinizi ele veriyorsunuz! İlgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İşte 5 Romantik Seks Pozisyonu:

Sarmaşık Aşıklar

Genelde sabahları kendimizi çok enerjik hissetmeyiz. İşte, böyle tembel zamanlarda “Sarmaşık Aşıklar” pozisyonunu denemeniz gerek. Bedenlerinizi okşayarak, yüz yüze gelinen bu pozisyon sizi romantizmin doruklarına çıkaracak! Sonuç: güne pozitif bir uyanış.

romantik seks pozisyonları-iyi21
iyi21 | sarmaşık aşık pozisyonu

Eros’un Oku

Eros, romantizm oklarını size çeviriyor! Üstesinden gelebilecek birilerinin üstünde olmak romantizmin gizli bir anahtarıdır, bunu unutmayın. Klasik pozisyonlardan ziyade bacaklarınızı aşağıya doğru indirmek alacağınız zevki arttıracaktır. Bilindik bir pozisyonu bu basit yöntemle farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Böylece Eros’un Oku, romantik seks pozisyonları arasındaki yerini alıyor.

romantik sex pozisyonları-iyi21
iyi21 | erosun oku

Tembel Kız

Yumuşak bir seks hayatından ziyade sert hareketlerden hoşlanıyorsanız bu stil tam sizlik! Adı üstünde tembel zamanların romantik pozisyonu: Tembel Kız! Aslında bu pozisyon Cowgirl pozisyonunun bir türevi olarak biliniyor.

romantik seks pozisyonu-iyi211
iyi21 | tembel kız

Yıldız Geçidi

Burada konuşmak yasak! Son derece samimi olan bu pozisyon sessizlik istiyor. Susun ve sadece göz teması kurun, bırakın zaman yavaşça aksın. Göz göze gelin ve sadece bedeninizi hissedin. Beden ve ruhun hareketlerini gözlemleyebileceğiniz bu pozisyon aranızda romantik bir atmosfer oluşmasını sağlayacak.

5 romantik seks pozisyonu-iyi21
iyi21 | yıldız geçidi

İki Kalp

Yüz yüze olacağınız bu pozisyonda bağdaş kurarak yakınlaşın. Birbirinize dokunun ve ona bolca sarılın. Kalp atışlarını dinleyerek kendinize bir fon yaratın. Derinden öpün ve kulağına sessizce bir şeyler fısıldayın…

iyi21- ekstra romantik seks pozisyonları
iyi21 | iki kalp

Önceki İçerikKadınlarda Cinsel İsteği Artırmanın Yolları
Sonraki İçerikÇocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar Nelerdir?
Kübra Yakut, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. Ünsüz düşünür, çok yazar, hiç çizer. #Yıldıztilbefunclub

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz