Kadınların içgüdüleri aslında yine doğru çıktı. Çünkü son yapılan araştırmaya göre, dövmeli erkekler daha çok aldatıyor.

Kadınlar hep kaslı ve dövmeli erkeklere karşı temkinli yaklaşırlar. Onlarla hemen ilişkiye girmek istemezler, çünkü güvenmemelerini sağlayan bir his söz konusudur.

Polonya’da yapılan araştırmaya göre 2500 kadın ve erkeğe, kıyafetsiz erkek fotoğrafları gösterilip, onların haklarında ne düşündükleri sorulmuştur. Ayrıca bu araştırmada her çeşit erkek figürü kullanılmıştır.

Çıkan sonuçlara göre kadınların; dövmesiz erkekleri, dövmelililere göre daha çekici buldukları ortaya çıkmıştır. Ancak erkekler; dövmeli erkekleri daha çekici bulmuştur.

momento

Dövmeli erkeklerin taşıdıkları sert ve asi hava, kadınların onlara hemen güvenmelerinde engel oluyor. Çünkü bu tarz erkekleri hemen eş veya baba figürü olarak göremiyorlar. Tabii bu durum tamamen ilk görüş ile alakalı.

Yapılan başka bir araştırmada yüksek testosterona sahip, daha erkeksi kişilerin; aldatmaya daha meyilli oldukları ortaya çıkmıştır. Çünkü yüksek testosteron ile gelen maskülenlik, erkekleri başka kadınlara yönelmeye itiyor. Ayrıca sadık erkeklerin ve bağlı erkeklerin daha düşük testosteron seviyesine sahip oldukları da bulunmuştur.

Önceki İçerikBuluştuğunuz Erkek Bunları Yapıyorsa Doğru Yoldasınız!
Sonraki İçerikBu Besinle Zekanızı Geliştirin!
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz