İlişkileri her ne kadar tutkulu olsa da, Akrep burçları çok tehlikelidir. Onların kalbini kazanmak 5 sene, kaybetmek ise 5 saniyenizi alabilir. Anlaşılması çok zor bir yapıya sahiptirler. Onları anlamaya çalışmadan, yaptıklarına ayak uydurursanız, ilişkiyi sorunsuz bir şekilde idare edebilirsiniz.

1. Yalan

Akrep burcu insanları yalan söylemeyi sevmezler, ancak işin aslını sizden saklayabilirler. Olayları her zaman kendilerinin haklı çıkacağı bir pozisyona getirirler. Bu sayede her zaman, her yerde ve her olayda Akrep burcu insanları haklı çıkar.
Başka insanların ne düşündüğü Akrep’lerin pek umurunda değildir. O her zaman hedefine odaklanır ve diğer her şeyi görmezden gelir. O pek yönlendirilmeyi sevmez. Kontrol her daim kendisinde olsun ister. Ancak anlayışlıdır, partnerini hiçbir zaman üzmez.

2. Seks

Akrep’ler ilişkilerde en ateşli burçlar arasında yer alırlar. Onlar için cinsel birliktelik olmazsa olmazdır. Eğer cinsel hayatlarında tatmin olmuyorlarsa, bu durum ilişkilerine de yansır. O yüzden siz siz olun Akrep burcunu istediğinde mutlu etmeye bakın.

3. Sadakat

Akrep burcu insanları sevdikleri kişilere karşı çok sadıktırlar. Eğer onları üzmezseniz, sizinle bir ömür boyu yaşayabilir.

Akrep insanları ilişkide partnerini üzmemek için elinden geleni yaparlar.

4. Kin

Akrep insanları inanılmaz derecede kin tutar. Bunu size karşı belli etmez. Vakti geldiğinde tüm öfkesini ve sıkıntısını, bir bombanın patlaması gibi kusar. Ayrıca belirtmemizde fayda var; Akrep burcu asla unutmaz.

5. Eğlence

Akrep’ler genellikle çok eğlencelidir. Eğlendirmeyi de eğlenmeyi de çok iyi bilirler. Onlar sonsuz bir roman gibidir. Sürekli yeni bir şeyler keşfedersiniz, sürekli ondan yeni şeyler öğrenirsiniz.

6. Kontrol

Akrep’ler ikili ilişkilerinde kontrolü hep ellerinde tutar. Sürekli onun istediklerinin olmasını isterler. Bunun sebebi Akrep burcunun lider özelliklere sahip olmasıdır.

7. Gözlem

Akrep burcu insanları çevresindeki kişilerin her şeyini bilirler. Sürekli gözlem yaparlar ve onlar hakkında bilgi edinirler. Size ve çevresindeki insanlara nasıl davranacağını çok iyi bilirler.

8. Kalite

Akrep burcu insanları çok kalitelidirler. Kendilerini sürekli geliştirip daha iyi olmak isterler. Ancak bazen kendilerini yetersiz hissedebilirler. Bu gereksiz bir kaygıdır.

Tüm bu özelliklerle, Akrep’ler partnerlerine harika bir ilişki yaşatır.

Önceki İçerikDaha Kaliteli Uyku İçin 10 Yöntem
Sonraki İçerikHamilelik Belirtileri Nelerdir?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz