Partnerlerin birbirini tanıma fırsatı bulduğu cinsel ilişkilerde tarafların istekleri karşılıklı ihmal edilebiliyor. Bu durumda erkekleri anlamak için erkekler yatakta nelerden hoşlanır sorusuna cevap aralıyoruz. İlk defa partneriyle cinsel ilişkiye girecek erkeklerin okuması gereken bir diğer yazımızda da tavsiyeler veriyoruz.

Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır

Seks sırasında kendinize güveniniz tam olmalı. Fazla kilolarınızdan şikayet etmeniz ya da kendinizi beğenmeyip gizlemeniz onları etkileyecek ve kötü bir seks geçirmenize sebep olacaktır.
Sekste tabularınız olmasın, ona ayak uydurun. Ve kendinizi ona bırakın.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuHer zaman aynı pozisyondan olmaktan siz de sıkılırsınız. O zaman ona  farklı pozisyonları siz denetin.

Örneğin maç izlerken elinden kumandayı alın ve kucağına oturun. Buna bayılacaklardır.

Onu yüceltin. Tahrik edici cümleler kurmaktan kaçınmayın. Emin olun bu durumda o da sizi iltifat yağmuruna tutacak ve hem duygularınız, hem de bedeniniz tatmin olacak.

Duyduğunuz her zevk anında ses çıkarın. Bu onları baştan çıkaracak ve daha çok zevk almalarını sağlayacak.

Erkeklere seksi mükemmel bir şekilde yaşatmalısınız. Mesela onun ilk boşalmasını oral yoldan yapabilirsiniz.

kadın erkek cinsel ilişkileri ile ilgili görsel sonucuOnu mutlu etmek ve elinizde tutmak için orgazm taklidi yapmayın, çünkü, buna inanmazlar ve kandırıldıklarını düşünüp seksten soğurlar. Bu yüzden orgazm taklidi yapmak yerine, orgazm olabilmek için onu yönlendirin. Bu şekilde erkeğin sizi de cinsel ilişkide mutlu edebildiklerine inandırabilirsiniz. Tek taraflı yaşanan orgazmlar bir süre sonra cinsel ilişkilerin bitme noktasına getirip ilişkinin bitmesine de neden olabilir. Bu yüzden partnerinizi yönlendirip, kendinizin de orgazm olması için yönlendirin. Cinsel ilişkide yönetici pozisyonunda olmak kadınlarda çekiciliği de artırmaktadır.

Önceki İçerikRenklerin Psikolojik Etkileri ve Anlamları
Sonraki İçerikHızlı Kilo Almanın 5 Altın Kuralı!
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz