sevgili ile ilgili görsel sonucuBir çoğumuz için eski sevgiliyle arkadaş kalma fikri imkansızdır. Çünkü işin içinde duygular vardır ve biten bir ilişkiden sonra yaşanan, üzüntü, kaygı ve depresyon gibi zor durumlarla başa çıkmaya çalışırız. Bu karmaşık duygular arasında yapmaya çalıştığımız şeyse çoğu zaman eski sevgilimizden kurtulmak için arkadaş kalmak değil, onu unutmaya ve yeniden hayata devam etmeye çalışmaktır. Fakat yine de bazılarımız için eski sevgili ile arkadaş kalmak doğal bir durum olabiliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda, insanların eski sevgilileriyle arkadaş olarak devam etmek istemelerinin başlıca nedenlerini sizinle paylaşıyoruz.

eski sevgili ile ilgili görsel sonucu

1-Eski sevgilinin güvenilir ve duygusal değeri olan biri olması,

2-Eski sevgilinin sevilen özellikleri,

3-Eski sevgiliye karşı bitmeyen hisler,

4-Paylaşılan maddiyat ve diğer şeyler,

5-Eski sevgiliye duyulan hislerin tamamen bitmesi,

6-Ortak arkadaşlar,

7-Cinsellik,

sevgili ile ilgili görsel sonucugibi özelliklerden dolayı insanlar eski sevgililerinden uzak kalmayı değil, aksine daha yakın olmayı istiyorlar. Çıkan sonuçlardan da anlaşıldığına göre; insanlar eski sevgilileriyle arkadaş kalmak için birbirinden hayli farklı nedenlere sahip. Ancak bu konuda net bilgilere erişebilmek ve kesin yorumlarda bulunabilmek için daha fazla araştırma yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu söyleyebiliriz

Önceki İçerikKış Aylarında Doğru Beslenerek Zayıfla!
Sonraki İçerikKarşınızdakinin Narsist Olduğunu Anlatan 6 İşaret!
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz