Bir ilişkiye başlamadan önce ilişki yaşayacağınız kadını tanımak istiyorsanız eğer kendisi dışında diğer canlılara nasıl davrandığına bakmanız gerekiyor. Bunun da en ideal yöntemi kedi ve köpek seven kadın açısından gözlem yaparak öğrenebilirsiniz. Çünkü her ne kadar bastırılmış duyguları da olsa kadın kendisi dışında olan canlılara karşı gerçek davranışlarını bir süre sonra dışavurarak gösterir. Gelecek aylarda benim tanıdığım insan bu değildi sorusuna cevabını bu şekilde daha erken ve büyük hayal kırıklıkları yaşamadan görebilirsiniz. Kadınlar açısından bakıldığında ise kedilerle nasıl anlaşması gerektiğine dair kedilerin dili başlıklı yazımızı inceleyip, canlılara nasıl yaklaşması gerektiğini öğrenebilir. İyi okumalar.
Köpek seven kadın sorusuna verilecek en iyi cevap  belirgin özellikleri arasında anaç olmaları gelmektedir. Köpeklerini çocukları gibi severler. Ailelerine düşkün, korumacı kişilerdir. Sorumluluk sahibi, düşünceli kadınlardır. İşlerine düşkün ve dakiklikleriyle dikkat çekerler. Sadıktırlar. Sevdiklerine körü körüne bağlıdırlar, tıpkı köpeklerinin onlara bağlı olduğu gibi.
Aktif, sosyal, eğlenceli, canlı kadınlardır. Yerine göre uysallaşır içine kapanır, yerine göre de atılganlaşıp kendilerini göstermesini bilirler. Maskülendir. Kadınlardan çok, erkeklerle anlaşırlar.

Kedi seven kadınlar daha içine kapanık kadınlardır. Gizem onların göbek adıdır. Zekilerdir. Herşeye bir planları vardır. Kedi besleyen kadınlar kedinin bir gün gidebileceğini bile bile beslerler. Onlar da çok sevdikleri kediler gibi özgürlüğüne düşkün kadınlardır. Duygusaldır. Anlaşılması zor kadınlardır. Feministtir kedi sevenler. İnce düşünür, sık dokurlar. Kendilerine özgü bir tarzları vardır.

Önceki İçerikAydınlatıcının Çarpıcı Özellikleri Nelerdir?
Sonraki İçerikSoğuklara Karşı Bu İçeceklerle Savaş Açın!
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz