Şu an hiçbir ilişkisi olmayanlar, yeni bir ilişkiden ya da yaşadığınız ilişkilerin hep aynı sorunları size yaşatmasından yorulanlar, ilişkilerini iyileştirmek isteyenler, öncelikle tüm eski ilişkilerle olan bağınızı kesin. Her ne yaşandıysa her ne hayal kırıklıkları olduysa hepsiyle ilişki bağınızı kesin. İşte size 7 adımda kolaylıkla uygulayacağınız bir yöntem
  • Hayatınıza giren tüm erkeklerin / kadınların bir listesini yapın
  • Bu listeye baba, anne, kardeş, amca, teyze, arkadaşlar ve yaşadığınız aklınıza gelen tüm karşı cinsle olan ilişkileri dahil edin.
  • Bunları kronolojik bir sıraya dizin.
  • Sakin, huzurlu bir ortam yaratın. 7 derin nefes alın ve gevşeyin
  • O yıllarda kaç yaşındaysanız, o yaşınızı düşünün ve her birini düşünüp hissederek aşağıda ki sihirli cümleleri kendinizi rahatlamış hissedene kadar tekrar edin.
  • Bu cümleler: Yaşadığımız her şey için sana teşekkür ederim. Harika bir deneyimdi. Seni seviyorum. Hissettirdiğim ve hissettiğim tüm sorunlar için AF DİLİYORUM. Yaşadığım bu deneyimlerden çok şey öğrendim. Seni seviyorum. Şimdi seni ve kendimi bu ilişkiden özgürleştiriyorum. Ben ileri doğru gelişiyorum.
  • Bu cümleleri tüm eski ilişkileriniz için uygulayın.

Bu bir arınma çalışmasıdır. Yeni ilişkiye ya da var olan ilişkiye yeni bir alan açıyorsunuz. Tertemiz boş bir sayfa. Bundan sonra her ne yaşamak istiyorsanız lütfen davet edin.

 

Sağlık ve güzelliğin adresi iyi21.com

Önceki İçerikKarar Verebiliyor Ama Uygulayamıyor musunuz? 
Sonraki İçerikPiyasadaki Diyet Ürünler Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz