Steam tüm dünya üzerinde en çok oyun oynanan platformların başında gelmektedir. 2003 yılında kurulan bu platform, hem oyun severler hem de  oyun tasarımcıları tarafından oldukça önem taşıyan bir platformdur. Bu platformda genel olarak Steam yeni oyunları, Steam en popüler oyunlar  ve Steam en çok oynanan oyunlar gibi kategoriler bulunmaktadır. Steam ’de ücretsiz oynayacağınız oyunların olduğu yanı sıra ücretli oyunlarda mevcuttur. Site içinde belli makul ücretler karşılığında oyun satın alabilir doya doya oynayabilirsiniz. Bu günkü yazımızda ise Steam platformunda haziran ayında yayınlanacak oyunları sizler için derledik keyifli okumalar dileriz.

Steam Haziran 2022 Ayında Yayınlanacak Oyunlar

SILT

silt_steam_ne_zaman_cikacak_

Steam platformunun belki de en popüler oyunlarından birisi olacak  olan SILT, merak uyandıran ve karanlık bir oyuna benzemektedir. Oldukça karanlık bir ara yüze sahip olan oyun, su altında geçmektedir. Oyunda kahramanımız, uzun süre terkedilmiş  su altında unutulmuş gizemleri çözmek için dalgıçlık yapmaktadır. Dalgıcımız esrarengiz gizemleri çözmek içi karşısına çıkan birçok yaratık ile savaşmak zorundadır. Bu yaratıklar normalden daha tuhaf olup çok güçlüdür. Güçlü yaratıkları yenerek harabeleri keşfedip oyundan bölüm atlayın. Oyunun tasarımcı Mr. Mead’in büyüleyici illüstrasyon tasarımlarıyla oyunu oynarken başka bir aleme dalacaksınız.

Deathrun Tv

Deathrun_tv_steamde_ne_zaman_yayinlanacak_

Steam ’in yeni oyunlarından olay Deathrun Tv, olay örgüsü nedeniyle dikkat çekecek oyunlar arasında yer alacağa benziyor. Konusuyla dikkatleri üzerine çeken oyun, kocaman bir televizyon stüdyosunda oyun geçmektedir. Karakterimiz bu mekanda yarışmacı olarak yarışmaktadır. Bu yarışmanın amacı ise, tüm tehlikelere meydan okuyarak yarışmayı izleyen izleyicilerden yüksek oylar almaktır. Her geçen bölümde daha zor tehlikelerin olacağı oyunda keyif alacağınızdan eminiz.

Nemesis; Distress

nemesisdistress-nasil_oynanir_.j

Çıktığı andan itibaren Steam ‘in en popüler oyunlarından olacağa benzeyen Nemesis: Distress, oyunun konusu bakımından da oldukça farklı ve akıcı bir hikayeye sahiptir. Bu sebepten ötürü kusursuz bir korku deneyimi yaşatacağını vaad eden oyun, başarılı görsel grafiklere de sahiptir. Oyundaki amaç, bulunduğunuz üstte canavarlar ile savaşarak, üstü canavarlardan temizlemek. Bahsedilen bu canavarlar kör olduğundan dolayı ses konusunda oldukça hassaslar. Böylelikle çok sessiz olmanız gerekecektir veya hedef şaşırtmak için dikkati başka bir ses kaynağına çekmelisiniz. Oyun tekli oyuncuya açık olduğu gibi, çoklu oyuncu modunda da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

St- Difna Hotel

fobia_st_dinfna_hotel_ne_zaman_yayinlanacak_Fobia- St. Dinfna Hotel oyununu oynarken korku ve gerilimi damarlarınızda hissedeceğinizden eminiz. Oyunun hikayesine baktığımızda, oyun eski bir otelin içinde geçmektedir. Görevimiz ise bu oteldeki esrarengiz ve korkutucu olayları çözmektir. Oyunda karakterimiz bir gazeteci olup, Dinfna otelindeki esrarengiz olayları görüntülemek ve haber yapmak için oteli araştırmaya gitmiştir. Otelin namı çok yayılmıştır. Bunun sebebi ise, otelde ayinler ve insan deneyleri yapılmaktadır. Bunları keşfeden karakterimiz, hayatta kalmak için de artık savaş vermek zorundadır. Korkunun ve gerilimin hat safhalarda olduğu bu oyun, Steam’in şüphesiz ki en çok oynanan oyunları arasında yer alacaktır.

 

Önceki makaleMayıs Ayındaki Teknolojik Gelişmeleri Sizler İçin Açıklıyoruz
Sonraki makale2022 – 2023 YILI AVUKATLIK ASGARİ ÜCRET TARİFESİ