Sağlıklı beslenme, fiziksel aktivite ve fit olma üzerine kurulu sağlıklı bir yaşam reçetesi sunan Hale Avşar, Antalya diyetisyen arayışlarınızda öncelikli tercihlerinizden olmalı! Hale Avşar Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans ve yüksek lisans programı ardından “Uzman Diyetisyen” unvanı ile Antalya’da Uzman Diyetisyen olarak hizmet veriyor. 

Obezite, hipertansiyon, diyabet gibi sağlık sorunlarının ilerlemesini engelleyen sağlıklı beslenmeyi odağına alan Hale Avşar, sunduğu yaşam reçetesiyle de danışanlarını tam donanımlı olarak kontrol ediyor. Antalya diyetisyen listesinde ilk sıralarda yer alan Avşar ile aynı zamanda fiziksel aktiviteyi de hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline getiriyorsunuz. Kas kütlesinin artması ve yağ kütlesinin azalması yoluyla obezite riskini azaltan aktivite, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı. Bunun yanında ideal ağırlıkla birlikte fit bir görünüm ise sağlığın görünümünüze de yansımasını sağlayan başlıca nedenlerden.

Antalya diyetisten olarak çalışan birçok uzmana sahip. Fakat Hale Avşar ile sağlıklı yaşamı, dört bir yanından kontrol etmeniz, istediğiniz seviyeye taşımanız öncelikli! Siz de sağlığınız ve bedeninize önem veriyorsanız Get Fit’e gelin!

Önceki İçerikAraç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Durum
Sonraki İçerikHaftada Kaç Gün Spor Yapmak Doğru?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz