Burçlar arasında genel olarak ismi pek anılmayan burç varsa o da Başaktır. Başak burcu erkeği genellikle sade ama mükemmeliyetçi yapısıyla bilinir. Özellikle erkeklerinin burç karakteristiğini ortaya koyduğu Başak, bazı konularda gerçekten iç sıkıcı olabilir. İşte Başak burcu erkeklerinin en ilginç özellikleri. Burçların belirgin özellikleri ile ilgili yazımıza da şuradan ulaşabilirsiniz.

Başak Burcu Erkeği Belirgin Özellikleri

1. İçine Atmaları

Başak erkekleri sürekli gözlem yaparlar. Ve hoşuna gitmeyen konuları hep içine atarlar, ancak vakti geldiğinde adeta bir volkan gibi patlarlar. Onlarla probleminiz olmadığını düşünürken aniden size nefretini kusabilir. Ancak onu yeterince sinirlendirmediğinizde size pasif-agresif davranacaktır. Size göstereceği triplere alışkın olun. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

 

2. Çokbilmiş Olmaları

Başak erkeklerinin burçları gereği, yapısında hep bir kendini beğenmişlik vardır. Her zaman konuyu en iyi kendilerinin bildiğini düşünürler. Çevresindeki insanların düşüncesine konuya hakimse, önem vermez. Gösterdiği ukala tavırlara ve kendini Dünya’nın en iyisi olarak görmesini normal karşılamak gerek. Çünkü onlar öyledir.

 

3. Duygusallıkları ve Yalnızlığa Katlanamamaları

Başak erkekleri dışarıdan öyle gözükmese de duygusaldırlar. Özellikle yalnız kaldıkları zamanlarda tam anlamıyla içine dönerler. Onlar için yalnızlık, katlanılmaz bir şeydir.

 

4. Başak Burcu Erkeği Mükemmeliyetçiliği

Her ne kadar bu özellikleri iyi bir şey olsa da, bazen onlara zarar verebilir. Başak erkekleri olaylarda pasif kalmayı seçerler. Hem pasif olup hem de mükemmeliyetçi davranmaları, onların çevrelerinde hayranlarının oluşmasına sebep olacaktır. Başarılı bir Başak erkeğinin peşi hiçbir zaman boş kalmayacaktır.

 

5. İşkoliklik

Yapıları gereği, Başak erkekleri işkoliktir. Çünkü onlar giriştiği işlerde her zaman için en iyisi olmak ister. Onlar için 2.lik diye bir şey yoktur.

 

6. Başak Burcu Erkeği Kıskançlık

Başak erkekleri partnerlerine karşı bazen sadakatten ödün verse de, genellikle onlara karşı kıskançtırlar. Hoşlandıkları kişinin çevresinde başka kişilerin olmasına katlanamazlar.

 

7. Hava Atma

Başak erkekleri bu durumu ne kadar reddederse etsin, onlarda sahip oldukları şeylerin havasını atma isteği her zaman vardır. Buna biraz da egoist olmaları sebep olabilir ancak onlar kendilerini topluma daha iyi göstermenin yolunu hep bulurlar.

 

8. Romantizm

Başak erkeklerinin tüm özelliklerinin yanında, romantik olmaları adeta tek başına ortaya çıkar. Onlar partnerini nasıl mutlu edeceğini bilirler. Tartışmalarda bile her zaman mantıklı bir yolu bulurlar. Onlar sevdiklerinde kendilerini adarlar. Ayrıca hep neşeli ve eğlenceli olmayı isterler. Başak erkekleri 2’li ilişkilerde, partnerini her daim mutlu ederler.

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği bulunduğu ortamlarda hep ön plandadır.

Diğer burçlar ile ilişkileri genelde hep uyumlu ve iyidir.

Aşk hayatı kolay değildir, çünkü genelde kendisi gibi disiplinli olunmasını ister.

Yardımsever bir burç olan başak burcu erkeği yardım etme konusunda hassastır. Giyim ve kuşamına son derece önem veren başar burcu erkeği oldukça bakımlıdır.

En iyi anlaştığı burç balık burcu olan başak erkeği iş hayatında oldukça disiplinli ve tertiplidir.

Aile bağlarına son derecek dikkat ederler.

Kadınlara başak erkeği sorulduğunda genelde disiplinlerinden bahsedeceklerdir.

Genel olarak başak burcu erkeğinin özelliklerini sizler için değerlendirdik.

Önceki İçerikHamilelik Belirtileri Nelerdir?
Sonraki İçerikGünde Ne Kadar Su İçmeliyim?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz