En iyi Babalar Hangi Burçlardan Çıkar?

İlişkilerde her ne kadar aşk çok önemli olsa da, ileriye dönük planlarda babalık ve aile reisliği kavramı da işin içine girecektir. Karşınızda babalıklarının en iyi olacağı 3 burç.

1. Yengeç

Yengeç burcu insanları duygusaldır. Bu yüzden Yengeç erkekleri de duygularına göre hareket ederler. Yengeç erkekleri ilişkilerinde çok sabırlıdır. Bu durum onların babalıklarına da yansır. Evlendiklerinde deli gibi çocuk istemezler, ancak imkanları olduğunda hiçbir şey onları baba olmaktan alı koyamaz. Çocuklarıyla sürekli ilgilenirler, onların sürekli arkasında dururlar. Her fırsatta dertleşmeyi denerler. Çocuklarının sorunları ne olursa olsun mutlaka bir çözüm bulmaya çalışırlar. Sevdikleri insanların yanında olmaya bayılırlar. Onlar evlatlarını bırakmaz istemezler, bu yüzden evlatlarına uzak kaldıkları zamanlar çok hüzünlü olurlar. Yengeç erkekleri evliliklerde adeta mükemmel bir babadır.

2. Oğlak

Oğlak burcu erkekleri asil duruşları ve saygılı yapılarıyla harika birer babadır. Onlar çocuklarıyla hep birlikte olurlar. Sorunlarını birlikte çözerler. Çocuklarıyla adeta arkadaş olurlar. Onları kimse çocuklarından ayıramaz. Çocuklarına karşı fedakardırlar, ne gerekiyorsa onu yaparlar. Çocukları için kendinden bir şeyler feda etmesi gerekiyorsa bile gözlerini kırpmadan ederler. Çocuklarına karşı sevgi doludurlar ancak her şeyin yeri ve zamanı olduğunu düşünürler. Oğlak burcu erkekleri hiç istemese bile, çocuklarının iyi bir birey olması için gerektiğinde cezalandırmayı bilirler. Gerektiğinde çocuklarını rahat bırakırlar, asla sıkboğaz etmezler. Çocuklarına karşı dürüst ve güvenilirlerdir ve çocuklarından da bunu isterler.

3. Balık

Balık burcu insanları genel olarak duygularının hakimiyeti altındadırlar. Bu yüzden Balık erkekleri babalık konusunda çok hassastır. Çok iyi baba olurlar. Çocuklarını her şeyden üstte tutarlar. Onlarla sürekli oyun oynarlar, hikaye anlatırlar, ilgilenirler. Balık erkeği çocuklarının canını hiçbir zaman sıkmaz. Hatta çocuklarının başları ne zaman derde girse aklına ilk gelen kişi babası olacaktır. Babalık konusunda her zaman sakin ve olgun davranır Balık erkekleri. Onlar fevri hareketlerden ve kararlardan kaçınırlar. Olayı her zaman etraflıca düşünürler. Çocuklarıyla kültürel aktiviteler yapmaktan hoşlanırlar.

Önceki makaleDaha Kaliteli Uyku İçin 10 Yöntem
Sonraki makaleŞekeri Azaltmak İçin 5 Önemli Neden
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here