Sevgililer Günü’ne yalnızca birkaç gün kaldı. Eğer siz de henüz sevgilinize hediye almadıysanız büyük olasılıkla endişelisinizdir ama endişeli olmayı bir kenara bırakıp harekete geçmek gerek, değil mi? Henüz ne alacağınıza karar veremediyseniz bu yazımızda en güzel sevgiliye özel hediyelere dair fikirler bulabileceksiniz.  Şimdiden hepinize sevgilinizle en güzel anılarınız arasına ekleyeceğiniz harika bir gün diliyoruz.

‘Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alabilirim?’ Diyenlere

14 Şubat’ta hediye almaktan çok özen göstermeniz gereken bir konu daha var! Şöyle ki; Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiye hediye almak zordur ama aldığınız hediyeyi ona nasıl sunacağınıza karar vermek daha zordur. Dünyanın en güzel hediyesini alsanız da bu hediyeyi sevdiğiniz kişiye verirken ki tavrınız onun için armağanınızı daha da özel kılacaktır. Eğer hediye alma noktasından çok hediyeyi sunma noktasında takılacağınızı düşünüyorsanız; içiniz rahat olsun. Bu yazıda size birkaç hediye sunum fikri de vereceğiz.

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

 

Pandora Bileklik

Önereceğimiz hediyelerden ilki Pandora bileklikler olacaktır. Belki en başta bileklik fikri kulağınıza çok sıradan gelebilir fakat Pandora bileklikler bugüne dek bildiğiniz tüm diğer takılardan farklılar. Markanın koleksiyonunda bilekliğinize ekleyebileceğiniz binlerce ‘charm’ adını verdikleri simge var. Pandora’yı diğer tüm bilekliklerden farklı yapansa size bu charmlar ile kendi hikayenizi yazabilme olanağı vermesi… Bilekliğinizi hazırlattıktan sonra sunum kısmına gelecek olursak; sevgilinizle hikayenizi anlatan ‘charm’lar ile hazırladığınız bilekliğin üzerine küçük bir not iliştirerek; “Hikayeler hep kağıda yazılacak değil ya… Hikayemizin en güzel başrolü olarak her bileğine baktığında öykümüzün simgelerini görmeye ne dersin?” yazın. Bu not sizin bu hediyeye dair çok düşündüğünüzü gözler önüne serecektir ve bu, sevgilinizi bir Pandora’ya sahip olmaktan daha çok mutlu edecektir.

Pandora’nın birbirinden güzel ve anlamlı charmlarına, bilekliklerine ulaşmak için Pandora Mağazaları’nı ziyaret edebilir ya da markanın internet sitesine girebilirsiniz.

Lamy Dolma Kalem

Sıradaki önerimiz yıllardan beri en çok hediye edilen nesnelerden biri: Dolma kalem. Klasik bir hediye olsa da doğru bir dolma kalem seçmek karşınızdaki kişiyi mutlu edecektir. Hem erkekler hem kadınlar için uygun bir hediye olarak niteleyebileceğimiz dolma kalemleri nasıl sunduğunuz da diğer tüm hediyeler gibi aldığınız şeyin beğenilmesi açısından çok önemlidir. Sevdiğiniz kişiye dolma kalem hediye ederken yanında bir de defter hediye edin. Verdiğiniz defterin bazı sayfalarına ilişkinize dair notlar, anılar iliştirin ve bu kalemle yıl boyunca yaşadığınız güzel anılara dair unutulmaz detayları bu deftere yazma sırasının onda olduğunu söyleyin. Hem işlevsel hem de özel olacak dolma kalem hediyeleriniz için size bir öneri verecek olursak; Lamy kalemlerin çok şık dolma kalemler olduğunu söyleyebiliriz. Sevgiliniz yazı yazmakla ilgilenen biriyse Lamy dolma kalem onu mutlu etmek için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Birbirinden güzel Lamy LX modellerinden istediğinizi almak için markanın internet sitesini ve seçkin kırtasiyeleri ziyaret edebilirsiniz.

Altınbaş Altın Kedi Kolye

Sıradaki hediye önerimiz; hayvan aktivisti sevgilisi olan erkekler için. Biliyorsunuz ki hayvan satın almak hoş karşılanabilecek bir şey değil. Çünkü hayvanlar para verip satın alınabilecek birer nesne değil. Özellikle hayvan aktivistleri toplumda bu bilinci oluşturmak için çaba harcıyorlar. Neredeyse hepimizin sevdiği hayvanlardan kedilere karşı koyacak bir hayvan hakları aktivisti düşünmek neredeyse imkansızdır. O’na sizin için özenle seçtiğimiz Altınbaş Altın Kedi Kolye’den alabilirsiniz. Ayrıca üzerine kendi cümlelerinizle  dünya üzerindeki canlılarla ilgili duyarlı biri olduğu için kendisiyle ne kadar gurur duyduğunuzu anlatan bir not bırakabilirsiniz.

Altınbaş Altın Kedi Kolye’yi satın almak istiyorsanız markanın mağazalarını ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Wacom Grafik Tablet

Sıradaki önerimiz yine her cinsiyetten kişinin çok seveceği bir hediye. Sevgilinize grafik tablet alarak, O’na hayal gücünün sınırlarını zorlayacağı bir fırsat vermeye ne dersiniz? Özellikle grafik tasarım alanında çalışan kişilerin bu hediyeyi kutusundan çıkardığında gözlerinden çıkan kalpleri gözlemleyebileceğinizin garantisini veriyoruz fakat sektör dışı kişilerde bu hediye karşısında oldukça mutlu olacaktır. Çünkü grafik tablet belirttiğimiz gibi sevgilinize onun sınırlarını zorlama olanağı sağlayacaktır. Wacom markasının grafik tasarım tabletlerinin kullananlar tarafından oldukça beğenildiğini duyduk.

Grafik tasarımcıların büyük beğenisini kazanan Wacom Grafik Tablet’ine markanın internet sitesinden ve teknoloji mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Fossil Saat

Yine her cinsiyetten kişinin seveceği ve klasik gibi görünen bir hediyeyle karşınızdayız fakat bu hediyeyi özelleştirecek olan yine sizsiniz. Öncelikle belirtmeliyiz ki saat markasını Fossil olarak seçmemizin nedeni; Fossil’in saat sektöründeki her ekipmanı en kaliteli şekilde üreterek diğer markalara da satan firma olmasıdır. Sevgilinize O’nun zevkine göre bir saat seçip hediyenizi verirken kulağına; “Bu saate her baktığında seninleyken zamanın benim için durduğunu hatırla.” diye fısıldamaya ne dersiniz?

Saat sektörünün öncü markası Fossil’in kaliteli ürünlerine Saat&Saat markasının internet sitesi ve şubeleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Sürpriz Hediye

Lenco Pikap

14 Şubat’ta sevgilinizi şaşırtarak onu kendinize tekrar aşık etmeye ne dersiniz? Hazırsanız bunun için gereken formülü veriyoruz. Gereken malzemeler; müziğe gönül vermiş -pikabı olmayan- bir sevgili, sevgilinizin sevdiği bir sanatçının plağı, bir adet Lenco Pikap ve son olarak da biraz oyunculuk yeteneği. Eğer tüm malzemeler hazırsa sıra geldi kurguya… Sevgilinize en sevdiği sanatçının bir plağını alın. 14 Şubat’ta ona hediyeniz buymuş gibi bu hediyeyi ona verin. Büyük olasılıkla sevgiliniz başta pikabı olmadığı için bu hediyeyi anlamsız bulacaktır ve yüzü düşecektir. Olayı iyice içselleştirdikten sonra sıra sevgilinizin size “Ama benim bir pikabım yok ki…” cümlesini söylemesine gelecektir. İşte bu cümleyi duyduktan sonra yapmanız gereken şey; onun ellerinden tutmak ve onunla birlikte daha önce pikabı sakladığınız yere gitmek. Pikabı ortaya çıkardığınız an sevgiliniz büyük bir şoka uğrayarak; sizin zekanıza bir kez daha hayran kalacaktır. Bu hediye sevgilinize onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstererek onu çok mutlu edecektir.

Deneyimleyen herkesin memnuniyetini dile getirdiği Lenco Pikapları bu sürpriz için size öneririz. Lenco markalı Pikaplara markanın online sitesi ve Karaköy’deki şubesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Şimdiden hepinize aşk dolu, sevgi dolu bir 14 Şubat diliyoruz.

Önceki İçerikCildi Güzelleştiren Bitkisel Yağlardan; Çay Ağacı Yağı
Sonraki İçerikSevgililer Günü’nü Bir Masala Dönüştürecek Oteller
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.