Son dönemlerin en popüler uygulaması TikTok , 800 milyon kullanıcıya sahip olan; kısa videoların çekilebildiği eğlenceli bir platform! TikTok’u tiktok yapan ise elbette içindeki akımlar, cringe videoları ve meydan okumalar… Milyonlarca farklı stilin bir araya geldiği Tiktok dansları 2023 yeni akım yaratan kullanıcılar ön plana çıkabiliyor ve tiktok takipçi sayısını kat be kat artırabiliyor. 

Ancak aklınıza yaratıcı bir tiktok akımı gelmiyor mu? Ya da düşündüğünüz her şey için “ zaten benden önce yapılmış” mı diyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Çünkü daha önce yapılmamış, en farklı tik tok akımlarını yaratıcı ekibimizle sizler için yazıyoruz. Ancak bizden söylemesi, elinizi hızlı tutun! Birileri keşfetmeden bu akımları siz başlatın. Daha fazla takipçiye ulaşmak için işte size büyük bir fırsat! Hadi o zaman, akımlara geçelim!

1- Saç rengi değiştirme akımı

Saçların güzel ve kötü hallerinin değişimini izlediğimiz akım sayısının haddi hesabı yok. Ancak shop programıyla aynı kıyafetlerle saç rengini değiştirip biribirinden farklı renklerle en çok beğenilen rengini soran yok! Nasıl mı diyorsunuz? Hemen bu akımı uygulama tekniklerine geçelim. Saç rengini değiştirebildiğiniz birçok shop programı var. Özellikle Fabby Look, en çok tercih edilenlerden biri. Bunlardan birini indirmekle başlayın. Ardından tik tok giriş yaptıktan sonra, farklı saç renkleriyle değiştirdiğiniz fotoğrafları hit şarkılardan biri ile birleştirin ve tik tok videosunun sonunda en beğenilen halinizi takipçilerinize sorun. Çıtayı daha da yükseğe çıkarmak istiyorsanız; belki gerçekten en beğenilen saç renginizi denemeyi tercih edebilirsiniz!

2- “Hiç arkadaşım yok” akımı

Bir dönemlerin hepimizi buran; ünlülerin seferber olduğu bir videoyu gündeme getiriyoruz şimdi. Didem Soydan’ın bile buluşma teklif ettiği minik dostumuzu hatırlarsınız. “ Gördüğünüz üzere arkadaşlar hiçbir arkadaşım yok” replikleriyle hafızalarımıza kazınan 5 yaşlarındaki dostumuzun eğlenceli mi eğlenceli videosuna Cover yaparak tiktok takipçi sayısını artıracağınıza eminiz!

3- Maske akımı 

Malum Corona virüs ile mücadele ettiğimiz; bir pandemi sürecindeyiz. Hepimiz bu süreçten yorulmuş ve sıkılmış olabiliriz. Ancak hayata biraz renk katmak gerek tabii. Hepimizin vazgeçilmez bir parçası olan maskeler ile işte bu mümkün! Öncelikle amacımızın ne olduğunu söyleyelim: Bu akımdaki amacımız, maske ile çok güzel duran kızlarımızın, erkeklerimizin maskeyi çıkardıklarında gördüğümüz komik halleri olacak. Şöyle ki, maskeyi yüzünüze takın. Elbette görünen tek yeriniz gözleriniz, saçlarınız ve alnınız olacak. Erkek iseniz saçlarınızı güzelce düzeltin ve kızsanız da makyajınızı ihmal etmeyin. Ve ardından elinizi ekrana kapatıp açtıktan sonra maskenizi çıkartın ve tik tok kullanıcılarını yerlere yatıracak komik görüntüler oluşturun. Burası sizin yaratıcılığınıza kalmış…

4- En farklı kıyafet akımı

Kıyafet değiştirme akımlarından binlercesini görmüş olabiliriz. Ancak bu tiktok akımı bir ilk olacak. Başlayalım! Ekran karşısına çıkabileceğiniz maksimum kat kat sayıdaki kıyafeti giyin. Ardından müzikle birlikte her bir saniyede üstünüzdeki ve altınızdaki bir giysiyi çıkarın. Kat kat kıyafetler ile şişman görünen bedeniniz; üstünüzü her çıkardığınızda takipçilerinizin başını döndürecek seksilikte görüntülere sebep olacak.

5- Bizim olayımız şov akımı

Tik tok fenomenlerinden biri olan tiktok berkejuan ‘ı tiktok yüklemiş herkes bilir. Tiktok izlemeleri ile fenomen haline gelen Berke Bizim Olayımız şarkısı ile hem youtubeyi hem de Tiktok’u sallamaya devam ediyor. Şarkının 1:40’ıncı dakikasında başlayan küçük dans kısmını hemen tiktokta denemeli yepyeni bir akımın başını çekmelisiniz.

6- Tanımadığın insanlara “günaydın” deme akımı

Sabahın enerjisini, çevremizdeki herkese yansıtmaya ne dersiniz? Metroda, yolda, alışverişte ya da nerdeyseniz… İnsanlara beklemedikleri bir anda ” günaydın” deyin ve komik tepkilerini kameraya çekip Tiktok’ta paylaşın. Ortaya nasıl görüntüler çıkacağını şimdiden merak ettik bile!

Tiktok takipçi hilesine ihtiyaç duymadan, tiktok takipçi sayısı artırma için birbirinden özel ve yaratıcı bu tiktok akımlarını hemen denemelisiniz! Tiktokta akım nasıl yapılır diyorsanız; Tiktok dans akımları, tiktok Cover videoları ve tiktok şarkı videolarından oluşan bu önerilerimizi denemeyi unutmayın!

Başarısız olmaktan korkmayın, hiç denememiş olmaktan korkun!

Sosyal medya ajansı ihtiyaçlarınız için bir ajans deneyimini tercih edebilirsiniz.

Tüm tiktokerlera sevgilerimizle!

 

Önceki İçerikSonbahar Ve Kışın Tatil Yapılabilecek Şehirler
Sonraki İçerikKorona Dönemine Uygun İzole Tatil Önerileri
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.