Teknoloji çağı, iş dünyasına da birçok yenilik getirdi. Bu yeniliklerden birisi de tekrarlanan işleri otomatize eden Robotik Süreç Otomasyonu. Robotik Süreç Otomasyonu, şirket içi yapılan manuel işleri hızlandırmanın yanı sıra, şirketlerin iş maliyetlerini yüksek oranda düşürüyor ve risk payını sıfıra indiriyor. Türkiye’de de son zamanlarda trend haline gelmeye başlayan Robotik Süreç Otomasyonu(RPA) firmalarını sizler için sıraladık. Bu yazımıza ek olarak dijital dönüşüm hakkında yazdığımız yazımızı da okuyabilirsiniz

1- Onicorn 

İstanbul merkezli yerli firma Onicorn; Türkiye’de ve dünyada RPA sektörüne yön veren firmalardan birisi. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun iş çözümlerini; güncel yazılım teknolojileri ve uygun maliyet avantajlarıyla size sunan ve AR-GE anlayışıyla iş süreçlerinizin gelişiminde iş ortağı rolünü üstlenen Türkiye’ nin teknoloji sektöründeki öncülerinden biridir. Digiturk, Vodafone, McDonald’s, Metro gibi birçok marka devine RPA hizmeti sunmaktadır.

En iyi RPA çözümleri için Onicorn RPA sayfasını hemen ziyaret edin!

2- Kryon

Kryon, Amerika merkezli RPA hizmeti veren firmadır. Daha çok finans, muhasebe ve insan kaynaklarında hizmet sunar.

3-Blueprism 

Uluslararası RPA firmasıdır. Birçok ülkede merkezi bulunmaktadır. Gelişmiş bilişsel teknolojilerini, firmaların ‘’yürütme ve pazar etkisi’’ gücünü değerlendirerek kullanır.

4- Nintex 

Büyük endüstri ve iş departmanları için görsel süreç haritalama, iş akışı otomasyonu, dijital form hizmetleri yanı sıra RPA çözümleri sunan uluslararası teknoloji firmasıdır.

5- Pega 

Amerika merkezli teknoloji firmasıdır. Dijital dönüşüm yazılımında 35 senelik geçmişleriyle 200’ den fazla küresel ortakla birlikte RPA hizmeti vermektedirler.

6- Kofax 

Kofax RPA, herhangi bir kodlama olmaksızın web siteleri, masaüstü uygulamaları ve kurumsal sistemler dahil olmak üzere hemen hemen her uygulamadan veri sunan Amerika merkezli teknoloji firmasıdır. 

7- Conduent 

Araştırmacı ve mühendis ekibiyle veri ve süreç analitiği uygulamalarında çözüm sunmak için hizmet veren Amerika merkezli teknoloji firmasıdır.

Önceki İçerikBağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Yapılacaklar Listesi
Sonraki İçerikKorona Dönemine Uygun İzole Tatil Önerileri
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.