İkea, evimizin her şeyi! İskandinav tasarımı bizlere sevdirmiş, pek tabii hayran bırakmış sevgili İkea, geniş ürün yelpazesi, her yıl kapılarımıza bırakılan tatlı katalogları, dolaşması bile başka zevk veren dev mağazaları ile 2005’ten beri Türkiye’de hizmet veriyor. Sadeliği ve şık tarzı ile birçok kişinin ilgisini çekebiliyor. Bugünkü konumuz; uygun fiyatlı İkea ürünleri. Listemizde ürün linklerine ve fiyatlarına da değindik. İkea’dan çıkıp Gratis’te alışverişlerinize devam edebilirsiniz. İşte karşınızda 50 TL altı 10 ikea ürünü:

1. Gizli bir krallık; saklama kutuları.

Dağılan ortamı hızlıca toparlamak adına mükemmel bir çözüm olan saklama kutuları imdadımıza yetişiyor. Özellikle bir çocuk sahibiyseniz dağılan oyuncakları toparlamak için çok işinizi görecek bu saklama kutularının tanesi 15.99 TL. Birçok renginin olduğunu da belirtelim.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk/saklama-cozumleri/50115862/trofast-saklama-kutusu.aspx

2. Sadelik için sade bir abajur başlığı.

Abajur, derin bir konudur. Mobilyalara uyumu, ışık geçirgenliği, malum fiyatları derken kafalar iyice karışır. Halbuki tüm bunlara ne gerek var? Bazen sadelik en büyük şıklıktır. Bu abajur başlığının bir sürü rengi var. Üstelik 9.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/tavan-ve-spot-lambalari/tavan-lambalari/70103410/regolit-abajur-basligi.aspx

3. Göz illüzyonu yaratan aynalar.

Bir mekanı daha aydınlık, ferah ve büyük göstermek istiyorsanız ayna kullanmalısınız. Küçük detaylar halinde kullanılan kare aynalar ile duvarınız renklenecek ve mekanınız bir nebze de olsa daha aydınlık bir konuma bürünecek. Bu 4 kare aynanın fiyatı ise 27.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/antreler/aynalar/60074007/sorli-ayna.aspx

4. Loş ortam yaratmak isteyenlere özel; masa lambaları.

İster masa lambası, ister abajur. Siz ne isterseniz o. 27.99 TL fiyatı ve farklı renkleriyle siz nasıl isterseniz öyle.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/masa-lambalari/20046988/lampan-masa-lambasi.aspx

5. Anılar, çerçevelerde saklı.

İşimiz uygun fiyatlı İkea ürünleri ise çerçevelerden bahsetmeden asla geçemeyiz. Bilirsiniz, İkea çerçeveleri ile oldukça ünlü . Fotoğraflar, güzel manzaralar için sık sık kullandığımız çerçeveler, farklı renkleriyle 7.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/cerceveler-ve-posterler/cerceveler/30151035/tolsby-cerceve.aspx

6. Şık sunumlar için hasır servis.

Hasır her alanda çok şık bir tercih. Sofralarda da farkını hemen hissettiriyor. Bu şık hasır servislerin tanesi 12.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/sofralar/servis-urunleri/amerikan-servisler/40082536/soare-amerikan-servis.aspx

7. Nevresim takımından karakter analizi.

İkea yatak tekstilinde de oldukça başarılı bir grafik çiziyor. Nevresim takımları her zevke hitap edebiliyor. İster sade, ister renkli. Sizin seçiminiz ne?  Tek kişilik bu nevresim takımı 44.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-tekstili/yatak-tekstili/nevresim-takimlari/10395124/tradaster-tek-kisilik-nevresim-takimi.aspx

8. Duvardaki sandık.

Zaman zaman kitaplık, zaman zaman çiçeklik. Duvarlardaki boş alanları değerlendirmek için çok işimize yarayan rafların adedi 25.97 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/duvar-raflari/duvar-raflari/59851475/ekby-ostenstodis-duvar-rafi-ve-raf-ayagi.aspx

9. Sakinleştirici özelliği olan mum ışığı.

Loş ortam yaratmak için akla gelen materyal kuşkusuz mum. Cam kapta, kokulu, rengarenk bu 3 mum 12.99 TL.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-dekorasyonu/mumlar-ve-mumluklar/mumlar/40277652/bracka-cam-kapta-kokulu-mum.aspx

10. Kurtarıcımız; sehpalar.

İkea Lack serisi oldukça ünlü ve uygun fiyatlı İkea ürünleri arasında yer alıyor. Yan sehpalar, orta sehpalar uygun fiyatı ve işlevsel tasarımıyla çokça satılıyor. Bu Lack sehpa 54.99 TL. – Listemiz 50 TL altı ürünlerden oluşuyor fakat bu 4.99 TL’lik fark bağışlanabilir 🙂 –

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/oturma-odalari/sehpalar/40104270/lack-yan-sehpa.aspx

Önceki İçerikBurun Eğriliği (Deviasyon) Nedir? Tedavisi Nasıl Olur?
Sonraki İçerikSonbahar Karşılaması: Ünlü Şairlerden Eylül Şiirleri
Kübra Yakut, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. Ünsüz düşünür, çok yazar, hiç çizer. #Yıldıztilbefunclub