Aldığımız fazla kiloları verebilmek için çok fazla yağ yakmanın gerektiğini biliyor musunuz? Size yağ yakmaya kesin çözüm var desek ne dersiniz. Bu yazımızda Yağ Yakmaya Kesin Çözüm: Buz Kullanımı Nasıl Olmalıdır? konusunu ele alacağız.

Yağ Yakmaya Kesin Çözüm: Buz Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Buz kullanımının kilo vermede etkili olduğu yapılan araştırmalar sonucunda bulunmuştur. Yağ yakma adına yapılan araştırmalar sürekli devam ederken, yağ yakmaya kesin çözüm olarak buzun sağladığı etki sizleri hayrete düşürebilir.

Belirli bölgelerde yapılan buz terapisinin inanılmaz derecede yağ yakıcı etkiye sahip olduğu keşfedilmiştir.

İnsanların vücudunda 2 tip yağ türü bulunmaktadır. Bunlar kahverengi ve beyaz dokulu yağlardır. Beyaz dokulu yağlar karın içi, kol ve bacaklarda bulunur. Kahverengi dokulu yağlar ise karın ve bel bölgesinde bulunur. Kahverengi dokulu yağların görevi vücuda ihtiyacı olduğunda sıcaklık ve enerji sağlamasıdır.

Bu sebeple karın ve bel bölgesindeki yağları soğutarak yakmamız mümkün.

Uygulamak için direkt buzu veya buz torbasını yağları eritmek istediğiniz bölgeye sarın ve 5 dakika aralıklarla maksimum 30 dakika olacak şekilde uygulayın.

Önceki İçerikÇamaşır Makinenize Beyaz Sirke Koyarsanız…
Sonraki İçerikLahana Turşusunun Mucizevi Faydaları
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz