Bu yazımız tüm bekarların ilgisini çekecektir : ) haydi gençler buraya… yaz kendini hafiften hissettirmeye başladı. Güneş, mis gibi temiz hava, cıvıl cıvıl elbiseler… ama bir şey eksik gibi, tabi ki kimse koca bir yazı (aslında hayatı) yalnız geçirmek istemez sanırım. Aile, arkadaşlar tamam da birde insan hayatında özel birini ister öyle değil mi? bu yazıyı okuyan kişi, eğer sen de bekar ve yalnızsan, yaz aşkını bulmanın en iyi yolunu arıyorsan devamını okumadan sayfayı kapatma sakın !

Aslında naçizane fikrimdir, aşk aranmakla bulunmaz. Ancak, herkesin de çok iyi bildiği bir şey var ki o da, herkesin bir insanda ilk olarak dikkat ettiği şey görselliktir. Eğer o ilk görüşte birilerinin dikkatini çekmeyi başardıysanız zaten gerisi gelir.

Peki ne yapmalı ?

Özellikle yaz ayına girdiğimiz şu günlerde bir kere fazla kilolardan kurtulmak gerekir, belki de yeni bir imaj. Örneğin; saçlarınız çok daha farklı bir kesimle yada farklı bir renk ile boyanarak değişebilir. Cilt ve saç bakımı yapılarak daha canlı ve parlak bir görünüm elde edilebilir. Bu arada yeri gelmişken,  Genelde fazla kilolardan bahsederiz birde kilo alamayan kişiler vardır. Bunlarda tıpkı fazla kilolarından kurtulmak isteyenler gibi bir uzman diyetisyene başvurabilirler.

Bütün bunların yanında spor yapmak çok önemli. Spor hem bedensel, hem fiziksel, hem de psikolojik olarak insanın kendisini mükemmel hissetmesine bire birdir. Yaza hazırlanmanın en sağlıklı yolu aslında spor yapmaktır. Bu sayede hem sağlıklı bir vücuda sahip olunur, hem de daha fit bir duruş, kendine özgüven … Spor yapan insanlara dikkat ederseniz eğer daha dik bir duruşları vardır. Vücutları oldukça sıkı olduklarından dolayı da giyindikleri her şey de yakışır.

Değerli kullanıcı, yaza spor ile hazırlanmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Tam da zamanı… her sabah en azından 1 saatlik bir koşu bile kısa zamanda kendinizdeki değişikliği fark etmenizi sağlayacaktır.

Tavsiyelerimizin bir nebze de olsa işe yaradığını umut ediyoruz. şimdilik bizden bu kadar. Kendinize iyi davranın…

Önceki makaleAşk Acısından Kurtulma Yöntemleri
Sonraki makaleNe Kadar Sebze ve Meyve Tüketmeli?
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here