Aslında kitap her yaş için.

Ama yetişkinler o kadar sevdiler ki kitap satış rekorları kırdı : ) Şimdi Gizli Bahçe’nin kartpostal kitabı da var.

Biz sondan başa gidelim istedik. Önce kartpostal kitabını inceleyeceğiz. Sonrasında satış rekorları kıran boyama kitabından bahsedeceğiz.

Gizli Bahçe’nin Kartpostal Kitabı da Var Artık!

Kitap 20 adet boyama kartpostaldan oluşuyor. Bu kez içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartırken onları da paylaşmamıza da imkan veriyor.

Avrupa ülkelerinde kartpostal yollama geleneği hala sürüyor. Kim bilir, belki bu vesile ile biz de tekrar hatırlarız.

Kitaptaki desen halindeki kartpostalları dileğimiz gibi, dilediğimiz teknik ile boyuyoruz.

Bu kitaptaki desenleri yaratıcılığımızla birleştirsek; bir arkadaşımıza, sevgilimize ya da aile fertlerimizden birine ulaştırsak hep beraber mutlu olmaz mıyız?

İşte kitabımız;Yeni Trend; Yetişkinler İçin Boyama Kitabı! Gizli Bahçe

Dileyenler BURADAN inceleyebilirler.

Bir Boyama Kitabı Satış Rekorları Kırabilir mi?

Evet evet, yanlış duymadınız, bir boyama kitabı satış rekorları kırıyor. Ama bu, bildiğiniz boyama kitaplarına benzemiyor. Bu kitap, âdeta mürekkeple kurulmuş bir Esrarengiz Bahçe! Bu kitap, her yaştan sanatkâr için kendini keşfetme imkânı sunan bir hazine sanki. İster çocuk olun, ister yetişkin… Bu kitapta olağanüstü çiçekler ve ilginç bitkilerle dolu, siyah beyaz, büyüleyici bir harikalar diyarı keşfedeceksiniz. Boyanacak resimler, keşfedilecek labirentler, tamamlanacak desenler ve kendi çizimlerinizi yapabileceğiniz pek çok alan bulacaksınız. Kitabın çizeri Johanna Basford kendisini “mürekkebe aşık bir çizer” olarak tanımlıyor. Çizimlerini İskoçya kırsalındaki evini çevreleyen bitki örtüsünden ve canlı yaşamdan ilham alarak yapıyor. İnce ince işlenmiş çalışmaları, yoğun bir el emeğinin ürünü…

İlk kitabı Esrarengiz Bahçe 22 farklı ülkede, 1.400.000’den fazla satış yaptı. Kitap, Türkiye’de de çok satanlar raflarında. Üstelik Esrarengiz Bahçe rüzgârı sadece kitap raflarında esmiyor. Kitabı alıp boyayanlar eserlerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Birbirlerine boya önerenlerden tutun teknik öğretenlere kadar paylaşımda sınır yok. Kim demiş boyama kitapları yalnız çocuklar için diye! Gelin kendinize bir iyilik yapın: Bir boyama kitabı alın ve renklerin büyülü dünyasına dalın!

Bu tanıtım bültenini paylaştığımız kitap aslında içimizdeki yaratıcılığı çıkaracak bir eser.Hem şu andaki bizi, hem çocukluğumuzu hatırlatacak kadar da keyifli.

Zevkli boyamalar ve paylaşımlar  :  )

 

Önceki makaleUyku Pozisyonlarının Hayatımıza Etkileri
Sonraki makaleDiyet Listelerinde De Yer Alan Sevdiğimiz Tatlı; Dondurma!
Dilara Özcan Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Hobileri arasında yoga, pilates, gezi ve moda yer alıyor. Fotoğraf tutkunu olan Dilara, iyi21.com içerik editörlüğü yapıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here